Ile kosztuje wymiana okna dachowego?

Planujesz przeprowadzić gruntowny remont wieloletniego domu lub chcesz zaadaptować poddasze na pokoje mieszkalne? Z pewnością jedną z prac, których przeprowadzenie rozważasz, jest wymiana okna dachowego na nowe.

czytaj całość »
Co na okna dachowe?

Wiele osób na etapie przygotowywania projektu lub budowy domu decyduje się na zagospodarowanie poddasza. Niektórzy w tym miejscu tworzą pokoje sypialniane, inni stawiają na wykonanie np. gabinetu. Niezależnie jednak od typu pomieszczenia, na ogół znajdują się w nim okna dachowe.

czytaj całość »
Schody strychowe - jakie wybrać?

Bardzo często zdarza się, że w przypadku niezagospodarowania poddasza na pomieszczenia użytkowe, staje się ono rzadko odwiedzanym miejscem. Z tego też względu na ogół nie ma konieczności budowania tradycyjnych schodów.

czytaj całość »
Co zrobić, żeby okna dachowe nie parowały

Właściciele domów jednorodzinnych bardzo często muszą zmagać się z wieloma problemami wynikającymi z użytkowaniem budynków. Jedną z irytujących sytuacji jest niewątpliwie parowanie okien dachowych.

czytaj całość »
Jakie okna dachowe wybrać

Obecnie na rynku istnieje tak wiele modeli produktów, że wykończenie domu staje się nie lada wyzwaniem. Jednym z problemów, które spotyka właścicieli budynków mieszkaniowych, jest wybór odpowiednich okien dachowych.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl